Depolama

Eşya Depolama

Eşyalarınız Evinize Sığmıyor mu ? Kolay Yolunu Bulduk !
Nur Eşya Depolama % 25 indirim ve 199,99TL'den başlayan mini depo fiyatları ile ev-ofis ve sanat eseri depolama hizmetinde sizlere en ideal ve korunaklı eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Depolama esnasında mini depo nakliye bedeli 500TL den başlayan fiyatlarla evinize yer açıyor. Şimdi sizde iletişim menümüzden firmamızı arayarak erken rezervasyon ayrıcalığıyla indirimli fiyatlardan yararlanın.
Eşyalarınızı depolarımızda güvenle saklıyoruz. Dilediğiniz zaman eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz. Anlaşmayı iptal etmek ise oldukça basit. Bize bir hafta kadar öncesinden haber vermeniz durumunda eşyalarınızı alabilir ve daha sonra ihtiyacınız halinde yeniden depolarımızı kullanabilirsiniz.
Nur Depolama, müşterilere aracınızdan eşyaları taşımanıza yardımcı olacak arabalar ve ekibiyle, yatak örtüleri, depo kutuları, kabarcık sargısı, ambalaj bandı ve diğer birçok öğeyi sizin yerinize saklamanız için sağlayabilir. Herhangi bir sorunuz olursa bize bir telefon açın veya bize bir e-posta bırakın. Sizlerin firmamız ile alakalı yaşadığı bütün sorunları çözeceğimizden emin olabilirsiniz. İlk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Sizleri mutlu etmek, bizleri mutlu eder. İşimizi severek yapıyor ve sizlere saygı duyuyoruz.
Depomala esnasında eşyalarınızı: Sel, çalınma, yangın ve her türlü afete karşı önlem alınması amacıyla sigortalıyoruz. Depolama işi amatör kişilere ve firmalara yaptırılmayacak kadar dikkatli ve hassasiyet gerektiren bir sanattır. Nur Nakliyat bu işi en iyi yapan sanaatkardır. Depolama esnasından 2 gün önceden evinize ekspertiz gödererek eşyalarınızını sigorta değerini ve nasıl bir depolama ile ambalajlama tekniği gerektiğine dair bilgi alarak firmamıza bildirir. Depolama tarihinden birgün öncesinden ön paketleme yapılarak daha korunaklı ve hasarı ortadan kaldırarak taşınma sağlanmaktadır. Bu bildiriden sonra eşyanıza uygun araç, ekip ve ekipman yollayarak eşyalarınızı V.İ.P (kişiye özel) depolarda muafaza edilir. İstediğiniz zaman almak istediğiniz eşyalarınızı kolaylıkla çıkartabilir ve düzenleme imkanına sahip konteynrlara yerleştirilir.

HIRSIZLIĞA KARŞI:ALARM,GÜVENLİK,VE ÖZEL YAPILMIŞ DUVAR VE JİLETLİ TELLER SAYESİNDE DEPOLAMA HİZMETİNE ÖZEN GÖSTERMEKTEYİZ.

Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür. Daha Sonrasında özel yapım konteynırlara konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir, numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir ve kilitlenir.


Sektöründe öncü konum.