Hakkımızda

Hakkımızda

Evden eve nakliyat sektörü diğer sektörlere nazaran daha fazla çaba ve özen gerektiren bir sektördür, çünkü yıllarca çalışıp alın teriyle aldığınız eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu önemi yaptığımız işe de yansıtarak, paranızın boşa gitmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Üstelik Taşınma sözleşmesini imzalayarak oluşabilecek olan tüm hasarı karşılamak konusunda size garanti veriyoruz. Bu teminatı verirken herhangi bi sigorta şirketinin etkisinde kalarak değil direk öncesinde güvenle taşıdığımız müşteri tablosundan güç alarak firmamız teminatını veriyoruz, çünkü biz yıllarca çalışılıp öyle alınmış emeğin hakkını biliyoruz. Taşınmanız için gerekli tüm destek hizmetlerini kendi altyapımız ve bünyemizden sizler için hazırlamaktayız. İstanbul merkez olmak üzere, Ankara, İzmir, Antalya ve diğer birçok şehirde Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Nakliye hizmeti sırasında tüm çalışma projesi ve taşınmanın hazırlığını yaparak, sorunsuz taşınma sağlıyoruz. Amacımız tecrübemiz ile birlikte en iyi hizmeti vererek hem sizlere hemde sektöre daha kaliteli bir çizgi getirmektir. Bünyemizde kayıtlı olan güleryüzlü, disiplinli, deneyimli parttime ekibimizle birlikte stratejik çözüm ortağınız olmaktayız. Pratik ve anında çözüm üreten profosyonel ekibimiz, taşınmanız sırasında sizlere en iyi hizmeti sunmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Şehir içi ve Şehirler arası nakliyat hizmetlerinizde, bize güvenebilirsiniz. Biz işini bilen ve iyi yapan bir firmayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için yıllardır çalışıyoruz. Çalıştığımız her müşterimizin desteğini de arkamıza alarak büyümeye devam ediyoruz.

Firmamız 1990 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Merkezi İstanbul olan firmamızın Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında şubeleri bulunmaktadır. Türkiye'nin bütün illerine güvenli bir şekilde Evden Eve Nakliyat hizmetini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Depolama hizmetleri de sunan firmamızın 7/24 güvenlik kameraları ile kayıt altında tutulan deposu mevcuttur.İstanbul Nakliyat

24/7 Saat

Depolarımız 24 saat güvenlik kamera sistemi ile izlenmektedir. Araçlar takip sistemi arvento ile merkezden takip ve kontrol edilebilmektedir.

İstanbul Nakliyat olarak;

Yaptığımız her işi yapılan anlaşma şartlarına göre, anlaşılan tarih ve saatte sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

İstanbul Nakliyat;

Kalite planı ve çalışma standartlarımız gereğince her taşınma işleminde önceliğimizi müşteri memnuniyeti olarak alıyor, ona göre çalışıyoruz.

İstanbul Nakliyat olarak;

Yerine getirdiğimiz işlemlerde, her zaman aldığımız parayı hak etmek ve müşterilerimizin bizden memnun kalmasını sağlamak için işimizi özenle yapıyoruz.


Sektöründe öncü konum.