Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Farklı alanlarda faaliyet gösteren, evini taşıtmak veya eşyalarını depolatmak isteyen müşterilerimize taşıma, nakliye ve depolama hizmetlerinde, ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerin en hızlı, en güvenilir ve en uygun fiyat ile yerine getirilmesini sağlamak.


VİZYONUMUZ

Kesintisiz İnternet dünyası, gelişim anlayışı ile Nakliyat, Taşımacılık ve depolama alanında, rekabetçi sektöründe öncü konumda olan yerini daha da sağlamlaştırarak, bu anlamda son teknolojik gelişmelerle kendini sürekli yenileyen, müşterilerin beklentilerini hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayan ve sektörden beklentilerini arttıracak doğrultuda yeniliklere açarak, insanlara, müşterilerine, çevreye ve ülkesine değer katan küresel bir şirket olmak.nur nakliyat

24/7 Saat

Depolarımız 24 saat güvenlik kamera sistemi ile izlenmektedir. Araçlar takip sistemi arvento ile merkezden takip ve kontrol edilebilmektedir.

Nur Nakliyat olarak;

Yaptığımız her işi yapılan anlaşma şartlarına göre, anlaşılan tarih ve saatte sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Nur Nakliyat;

Kalite planı ve çalışma standartlarımız gereğince her taşınma işleminde önceliğimizi müşteri memnuniyeti olarak alıyor, ona göre çalışıyoruz.

Nur Nakliyat olarak;

Yerine getirdiğimiz işlemlerde, her zaman aldığımız parayı hak etmek ve müşterilerimizin bizden memnun kalmasını sağlamak için işimizi özenle yapıyoruz.


Sektöründe öncü konum.