Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden bir şehre eşya taşımak oldukça zordur. Bunun için ise ev veya ofis taşıma ve gerekirse depolama hizmetleri verilmektedir. Şehirler arası hem eşyalarınızı koruyarak hemde eşyalarınıza bir zarar gelmeden bu şekilde taşımak büyük bir emeğin karşılığıdır. Şehirler arasında yapılacak olan nakliye işlemleri gerçekleştirilmesi adımları oldukça uzun zor ve zahmetlidir. Eşyaların toplanması, gerekli şekilde paketlenmesi, araca yüklenmesi, gideceğe yere nakliyesi, eşyaların kolilerden çıkartılması olarak kabaca söylenilebilir. Tabi bu kadar kısa söylenen hizmet hem önemli hemde çok zahmetli bir işin sonucudur. Eşyalarınız sizin anılarınızı, hayatınızın uzun bir dönemini taşır. Onları taşınırken, düşüncelerinizi, duygularınızı da aslında taşımış. Sırf bu yüzden bile size gösterilmesi gereken saygının bir miktarı eşyalarınıza ve onların taşınmasına da gösterilmelidir. Şehirler arası evden eve nakliyat'ta, Türkiye geneli taşımalarına % 20 indirimlerimiz başlamıştır. Tatil yörelerine il ya da ilçe köy gözetmeksizin parça eşya yada parsiyel taşıma gibi her bütçeye makul fiyat seçenekleriyle hizmet vermekteyiz aynı zaman da İstanbul'dan Türkiye genelindeki taşınmalarınızda kamu personellerimize indirimli parsiyel taşımalarımız başlamıştır yani Türkiye'nin bir bölgesinde 3 ev mi taşıyacaksınız araçlarımız kentler arasında 3 ev eşyası taşıyabilecek kapasitede düzenlemiştir.

(1) soru ? eşyalar birbirine karışmaz mı? yanıt ? netlikle içiniz rahat olsun aralarını bölme çekilerek muhafaza yapılmaktadır.
(2) soru ? ya 3 eşya almassa ne olur ? Cevap;? butarz problemler yaşanmasın diye ön bir expertiz yapılıp eşyaların yoğunluğuna göre araç yönlendiriyoruz.

7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz 1990 yılından beri tecrübesiyle İstanbul’un her semtine üstün hizmet kalitesi ile evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Ofis taşıma, fabrika taşıma, banka taşıma, askılı taşımacılık ve tekstil taşıma gibi bir çok alanda şehirler arası ve şehir içi taşımacılık yapmaktayız. Evden eve nakliyat titizlik, temizlik ve güven gerektirmektedir. Evinizi taşırken gerçekten güven içinde misiniz? Eşyalarınızın çizik ve hasarlardan korunması için ne gibi önlemler alınıyor tüm bu detaylara dikkat etmeniz gerekir. Biz bu hususta, evden eve nakliyat işlemi sırasında neler yaptığımızı, paketleme materyallerimizi, taşıma sırasındaki hassasiyet, alınan önlemler, sigortalama işlemleri, çalışanlarımız ve araç filomuz olarak tüm ayrıntısı ile evden eve nakliyat bölümünde anlatmış bulunmaktayız..